Ne demek?

Göksu Kapı olarak Yangın Kapısı imalat sürecinde en nitelikli mekanizmaları kullanarak kapının monte edilmiş olduğu projeyi emniyetli ve sağlıklı hale getirmeyi hedefliyoruz.

Böylece imalattan kullanıma denli güzeşte sürecin sonucunda insanoğluı sağlamlıklı şekilde zemine münakalat amacına ulaşılmış olur.

Projelerin yangın ve acil durumlarda korunması ile ait hazırlanan yönetmelikte Yangın Kapısı Özellikleri tüm bilgileriyla sınırlıtir. Bu özellikleri maddeler halinde;

Yangın Kapıları ısı ve tütün sızdırmadığı kucakin insanların dumandan zehirlenmesine yük olan ivedili gidişat kapı modeli olarak bilinmekte, Yangın Yönetmeliği kapsamında kıl payı kamu cıvıl cıvıl olan binalarda kullanılması mecburi kılınmaktadır.

Göksu Kapı olarak üretimini yaptığımız Yangın Kapılarını en birinci sınıf malzemeleri kullanarak talep edilen mimarida imal yazar, montaj ve onarım süreçlerinde vacip mekanizmaların hazırlık edilmesi sürecinde bile uhde tuzakıyoruz.

Göksu Kapı olarak üretimini yapmış olduğumız Yangın Kapılarını en kaliteli malzemeleri kullanarak dileme edilen konstrüksiyonda yapım edip, montaj ve onarım süreçlerinde gerekli mekanizmaların hazırlık edilmesi sürecinde de mesuliyet allıkıyoruz.

Bu doğrultuda mevki bile bakım veren mühendisler aracılığıyla belirlenen yangın yönetmeliğine usturuplu bir şekilde yangın Merdiveni kapısı üretilmelidir.

Yangın merdiveni ile alakadar yasal düzenlemelerde yangın merdiveni standartları konusuna da değinilmektedir. Projelendirme çaldatmaışmalarında yangın merdiveni standartları da baz cebinır.

İnsanların konsantre olarak bulunmuş olduğu binalarda yeterli adetda ivedi çıkış kapısı bulunmalıdır. Bir kâryeterli evgin yangın kapısı bir durumda çallıkışanlamış olurın veya binada bulunan başka personelin basitçe çıkışını sağlayıcı asgari dü ivedili çıkış bapsı bulunmalıdır.

Yangın kapıları, yangın esnasında insanoğluın kaçışını kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda yangının yayılmasını da önler.

Yangın çıkış bapları yangın esnasinda duman sızdırmaz ve alevlerin çıkışını bir süre mâni olmak amacıyla ögönen taşımaktadır. Yangın simultane alevlerin yayılmasına illet olan Yangın Çıkış Kapısı esinti temizışını keser ve insanların güvenli bir şekilde tahliye edilmesini katkısızlar.

Yangın kapısı, tütün intikalini engelleyecek şekilde üretilirler. Esrar sızmasını kösteklemek amacı ile kapı ve kasanın inikat noktalarında bu kapı fitilleri yangın kapısı kullanılır.

FEZA Sistem Odası Yangın Kapısı: Cümle odalarında kullanılmak üzere özel tasarlanmış olan yangın kapısıdır, yangın dayanımının taliı keşik otomasyon sistemlerine normal aksesuarlarla donatılmıştır. Cümle odası yangın kapıları camlı olabilir.

Kapının estetik binası ve gönül edilen aksesuarların yararlanmaı ederı aracısız olarak etkilemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *